tel.: 534 719 619 (Infolinia Handlowa)
tel.: 609 319 319 (Biuro)
e-mail: abrilux@abrilux.pl

 
  • banner_New_Lagoon_Advanced_Care__Nowo____3_.png
  • banner_Promocja_Horeca_v.2.jpg
  • banner FFS v.5_1.jpg 
      
      
  • layout_na_stron___v1.jpg

Witamy na naszej stronie


v5.jpg

Urządzenia pralnicze Electrolux Professional - autoryzowany importer w Polsce

ABRILUX z siedzibą w Warszawie jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce oraz importerem urządzeń szwedzkiej marki ELECTROLUX PROFESSIONAL, produkującej profesjonalne maszyny pralnicze.  

Firma ABRILUX została założona w 1995 roku i jest najdłużej działającą firmą w branży pralniczej w Polsce. Właściciel Adam Brzozowski to doświadczony ekspert w branży, były dyrektor techniczny Electrolux Poland. Wyposażyliśmy i serwisujemy ponad 1500 pralni wodnych i chemicznych. Jesteśmy grupą ekspertów z pasją. Posiadamy praktyczne, wieloletnie doświadczenie w branży pralniczej od projektowania poprzez wyposażenie pralni, aż po prowadzenie jej, nadzorowanie kosztów i optymalizację organizacji pracy personelu. Mamy świetny dział własnego serwisu - najskuteczniejszy w Polsce.            

GŁÓWNE CECHY jakie posiadają urządzenia pralnicze ELECTROLUX PROFESSIONAL to najwyższa jakość maszyn, obsługi i serwisu, niezawodność oraz najniższe na rynku koszty eksploatacji. (Nasze energooszczędne pralki i pralnice przemysłowe zapewniają najniższe zużycia wody i środków chemicznych oraz magle nieckowe, które posiadają  wysoką jakość prasowania i niskie zużycie energii) - zgodnie ze światowym standardem dotyczącym systemu zarządzania środowiskiem ISO 14001. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.  

Maszyny i urządzenia pralnicze - kompleksowe wyposażenie pralniPoznaj nowy ekologiczny LAGOON Advanced Care, zastępujące tradycyjne pralnie chemiczne.

#NOWOŚĆ!

 banner_New_Lagoon__Special2_.png

JEDNO ROZWIĄZANIE - LICZNE KORZYŚCI

Jeszcze nigdy na rynku pralniczym, nie stworzono systemu wodnego czyszczenia garderoby, który można by porównać z lagoon® Advanced Care. Możesz teraz śmiało pożegnać się z rozpuszczalnikami dzięki systemowi, który działa tak szybko jak czyszczenie chemiczne, który jest łatwy w obsłudze i gwarantuje olbrzymie korzyści dzięki najwyższej jakości usług.

Dowiedz się, jak nowy lagoon® Advanced Care zmieni Twoje podejście do czyszczenia delikatnych ubrań z wełny, jedwabiu, kaszmiru, sukni ślubnych, uniformów personelu oraz każdego innego rodzaju garderoby. Lagoon zapewnia Ci maksymalne korzyści także dzięki elastyczności systemu.

W zależności od potrzeb, możesz używać tych samych urządzeń do zwykłego prania wodnego takich rzeczy jak: bielizna pościelowa, ręczniki frotte, ubrania z bawełny itp. Klienci Twojej pralni poznają nowy wymiar komfortu dzięki lagoon® Advanced Care.


Poznaj nowy system Lagoon Advanced Care i przekonaj się, że ekologia ma znaczenie!
Pomożemy Ci otworzyć nową pralnię lub zmodernizować własną.
 


Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=DYwNrhnVyf4&feature=youtu.be


Kamil Kryjan - kamil.kryjan@abrilux.pl - tel. +48 603 896 885 - doradca i projektant Systemu Lagoon


banner_Lagoon_1aa.jpg Nowoczesna pralnia wodna dla ludności z ekologicznym systemem Lagoon Advanced Care.

System Lagoon opracowany przez Electrolux Professional, który certyfikuje i wspiera Woolmark - największy producent wełny na świecie - to wspaniała propozycja "Zielonego Biznesu" dla nowo powstających pralni oraz hoteli z usługą prania dla gości. 

Uruchomiliśmy już ponad 70 pralni Lagoon Shop w Polsce.
Pralnie Lagoon od prawie 10 lat na świecie i od 6 lat w Polsce zastępują nieekologiczne pralnie chemiczne. Jest niezwykle skuteczny, a ubrania odzyskują całkiem nowe właściwości: głębię koloru, świeży zapach oraz puszystość.

Zapraszamy Państwa do naszego biura w Warszawie aby poznać nową jakość prania odzieży, którą zapewnia nowy system Lagoon Woolmark by Electrolux oraz zwiedzić wspólnie przykładowy Lagoon Shop.

Dowiedz się więcej...
 


Automatyczne ważenie i dobór środków chemicznych do wsadu - unikalna cecha Electrolux.

Zaoszczędź na wodzie i detergentach do 40%, zawsze, automatycznie. Kliknij aby obejrzeć film.

ED_Polskie.jpgAktualnościPrzewiń:

MyPro_stack_z_cenami_slim.jpg

NOWOŚĆ!! MyPro Electrolux

Pralnico-wirówka i suszarka 8 kg

2 lata gwarancji, klasa A+++

 Banner_LAC___proces_2.jpg