tel.: 534 719 619 (Infolinia Handlowa)
tel.: 609 319 319 (Biuro)
e-mail: abrilux@abrilux.pl

 

O Firmie


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem przemysłowego sprzętu pralniczego i gastronomicznego szwedzkiej marki Electrolux Professional.

Działamy od 1995 roku - najdłużej ze wszystkich firm w branży pralniczej w Polsce. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie.

Oferta obejmuje urządzenia i maszyny pralnicze oraz gastronomiczne, części zamienne i usługi serwisowe. Dzięki szerokiej gamie produktów i usług spełniamy wymagania wielu biznesów - od hoteli, instytucji służby zdrowia do pralni i kuchni komercyjnych włącznie.

Gwarancja stabilności Państwa biznesu, brak przestojów i obniżenie kosztów jednostkowych funkcjonowania pralni i kuchni dzięki jakości oferowanego sprzętu Electrolux i szybkości reakcji serwisu oraz ekstremalnie niskiemu zużyciu mediów zasilających.

Zawsze w pobliżu - Electrolux jest firmą globalną o ponad 100-letniej tradycji. Dzięki autoryzowanym przedstawicielom jest zawsze blisko klienta.

Kompleksowa obsługa klienta - od koncepcji, poprzez dobór urządzeń, projekt, aż po uruchomienie nowej pralni lub kuchni albo zmodernizowanie starej i sukcesywną wymianę dotychczasowych maszyn.

Indywidualne podejście do klienta zgodnie z hasłem: "Bo każdy projekt jest inny" ("Because every project is different")

Trwałe i rzetelne partnerstwo biznesowe. Jesteśmy dumni, że możemy stanowić istotną część ogólnoświatowej sieci i naszymi działaniami potwierdzać siłę marki Electrolux.


Zasoby firmy ABRILUX

1) Kadra. Kluczowym zasobem każdej firmy są ludzie. Z ABRILUX jesteście Państwo pewni, że macie do czynienia z osobami którzy znają branżę pralniczą od podszewki. Personel, na czele z właścicielem Adamem Brzozowskim - wieloletnim Dyrektorem Technicznym Electrolux Poland - stanowią praktycy i inżynierowie ale także ludzie młodzi z przygotowaniem ekonomicznym i pasją. Ta mieszanka zapewnia najlepsze efekty dla naszych klientów pozwalając na pełne poświęcenie się na rzecz Państwa inwestycji na różnym jej etapie.

2) Finanse. Zapewniamy finansowanie Państwa inwestycji w różnoraki sposób. Zyski jakie generujemy przeznaczamy na rozwój firmy i pracowników, jako jej najcenniejszego zasobu. Zapewniamy przemyślane rozwiązania finansowe dla każdego klienta.

3) Zasoby rzeczowe. Posiadamy własny magazyn maszyn, części zamiennych i własną pralnię, gdzie testujemy rozwiązania proponowane naszym klientom. Na wyposażeniu naszego serwisu są wszelkie narzędzia specjalistyczne i sprzęt, pomocne przy realizacji największych i najbardziej wymagających kontraktów. Zapewniamy własnych projektantów i instalatorów.

4) Zasoby informacyjne. Ponad 20 laś doświadczenia pozwoliło nam zdobyć wiedzę niezbędna w naszej branży. Nie jest sztuką sprzedać urządzenia, ale zapewnić powodzenie i rzetelność funkcjonowania pralni przez lata. Pełna wiedza o rynku i jego segmentach, liczne targi i szkolenia zagraniczne w których uczestniczymi, wiedza praktyczna zdobyta w bezpośrednich kontaktach z renomowanymi pralniami komercyjnymi, szpitalnymi i hotelowymi oraz prowadzenie własnej pralni komercyjnej pozwala nam uważać się za ekspertów i liderów w Polsce. Chcemy przekazać nasza wiedzę i wypracowane metody działania w Państwa ręce.  


O firmie ELECTROLUX

Koncern Electrolux istnieje ponad 100 lat! Od samego początku zajmował się projektowaniem i produkcją profesjonalnych maszyn i urzadzeń pralniczych, co stawia go na pierwszym miejscu na świecie pod względem doświadczenia i wiedzy technologicznej. Electrolux Laundry Systems (Systemy Pralnicze) stanowi część Grupy Electrolux, która jest największym na świecie producentem urządzeń wyposażenia kuchni i pralni (także profesjonalnych). Electrolux Laundry Systems posiada fabryki w Szwecji,  Francji i Tajlandii. Korzyścią dla Państwa ze współpracy z Electrolux jest poczucie silnego zaplecza i wsparcia, tak ważnego w przypadku sprzętu profesjonalnego przeznaczonego do pracy na lata. Niezmienność firmy w obliczu zmienności otoczenia decyduje o jej  rzetelności. Ta trwałość jest transferowana w Państwa inwestycje.Materiały