tel.: 534 719 619 (Infolinia Handlowa)
tel.: 609 319 319 (Biuro)
e-mail: abrilux@abrilux.pl

 

SERWIS


v5.jpg

3 lata gwarancji Electrolux Professional.

Ciesz się swoimi produktami jak najdłużej i zarejestruj je już dziś!

Jeśli Twój produkt kwalifikuje się do skorzystania z usługi, rejestracja sprzętu przedłuża jego gwarancję do okresu 3 lat. Aby zakwalifikować swój produkt do przedłużonej gwarancji, wymagana jest jego rejestracja w przeciągu 30 dni od daty zakupu.

Rejestracja produktów możliwa po utworzeniu konta.

Zanim rozpoczniesz rejestracje upewnij się, czy posiadasz:
1. Dowód zakupu urządzenia
2. Dane z tabliczki znamionowej urządzenia tj.: nazwa produktu, nr seryjny oraz datę produkcji

Podczas rejestracji masz możliwość załączenia dowodu zakupu (faktury). Dzięki temu będziesz mieć go zawsze pod ręką.

REJESTRACJA

WARUNKI GWARANCJI


Formularz zamówienia serwisowego

Oferujemy Państwu możliwość zamówienia usługi serwisowej on-line. W celu zamówienia części lub usługi serwisowej prosimy wypełnić formularz opisując problem, a nasz specjalista skontaktuje się z Państwem.

Formularz kontaktowy

Serwis to nasz atut!


Serwis i wsparcie techniczne

Pomimo znakomitej jakości oferowanych urządzeń i ich solidności nie trzeba nikogo przekonywać, że serwis i wsparcie techniczne jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o funkcjonowaniu pralni i kuchni.

Nasz serwis centralny lub współpracujący lokalni partnerzy serwisowi blisko Państwa, zapewniają szybkość reakcji i nieustanny kontakt przez cały okres funkcjonowania pralni i kuchni.

Profesjonalna obsługa i Państwa satysfakcja wynikają z doświadczenia w sektorze pralniczym, które jest niezbędne przy specyfice tech działalnościach.

Projekty pralni i kuchni oraz dobór urządzeń

Wykonujemy projekty technologiczne przyszłych pralni i kuchni z uwzględnieniem wytycznych Sanepidu oraz właściwości Państwa lokalu. Zapewniamy realizacje "pod klucz".

Służymy również swoim klientom pomocą i doradztwem w zakresie modernizacji pralni już istniejących. Nowe urządzenia zapewniają znakomitą ekonomikę zużycia wody i energii oraz znacznie ograniczają koszty eksploatacyjne pralni i kuchni.

Ponieważ każda pralnia oraz kuchnia jest inna, pomagamy w doborze najodpowiedniejszych urządzeń.

W zależności od rodzaju grzania (prąd, wytwornica pary , gaz), specyfiki pranych materiałów (bielizna płaska, fasonowa, pranie wodne lub chemiczne), ilości godzin prania w ciągu dnia i tygodnia, ilości pokoi hotelowych i stolików w restauracji oraz częstotliwości wymiany bielizny, dopasujemy kompleksową ofertę i ograniczymy Państwa niepotrzebne wydatki związane z zakupem zbyt dużych (niepotrzebne zużycie energii) lub zbyt małych urządzeń.

Montaż i szkolenie obsługi

Bezpłatny montaż wszystkich urządzeń przez wykwalifikowany personel zapewnia szybkie wykonanie pracy i uniknięcie potencjalnych problemów, powstających przy braku profesjonalnej obsługi technicznej.

Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich urządzeń stanowiących wyposażenie pralni i kuchni. Odbywa się ono zaraz po montażu, bezpośrednio przy urządzeniach.

Obsługa maszyn jest prosta i zautomatyzowana, jednak konieczne jest zaznajomienie personelu z jej zasadami. Pomagamy przez cały okres funkcjonowania pralni i kuchni.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapewniamy serwis gwarancyjny według warunków zawartych w karcie gwarancyjnej dostarczanej razem z urządzeniami.

Reakcja serwisowa jest natychmiastowa dzięki sieci współpracujących serwisów lokalnych.

Części zamienne dostarczamy szybko i są one przy tym niedrogie.

Dodatkowo możecie Państwo podpisać z nami umowę konserwacyjną, która zapewni profesjonalne przeglądy techniczne i sprawne funkcjonowanie urządzeń przez wiele lat.

Naszych klientów otaczamy nieustanną opieką techniczną. Jesteśmy do dyspozycji na każde wezwanie i bardzo często zapewniamy naszym klientom bezpłatne doradztwo.

Dzielimy się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną, nabytą w trakcie pracy w branży pralniczej i gastronomicznej.

Instrukcje obsługi i deklaracje zgodności z normami

Dostarczamy instrukcje obsługi i konserwacji urządzeń w języku polskim. Zawierają one dane techniczne, sposób obsługi i niezbędne do wykonania drobne prace konserwacyjne. Ponadto w przypadku wielu maszyn dołączane są kody błędów, pomagające państwu samodzielnie rozwiązać drobne problemy techniczne pojawiające się przy użytkowaniu i eksploatacji maszyny.

Wystawiamy deklaracje zgodności z normami unijnymi, wymagane przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Urząd Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą produktową.


AktualnościPrzewiń:

MyPro_stack_z_cenami_slim.jpg

NOWOŚĆ!! MyPro Electrolux

Pralnico-wirówka i suszarka 8 kg

2 lata gwarancji, klasa A+++

 Banner_LAC___proces_2.jpg