tel.: 534 719 619 (Infolinia Handlowa)
tel.: 609 319 319 (Biuro)
e-mail: abrilux@abrilux.pl

 

SERWIS


Formularz zamówienia serwisowego

Oferujemy Państwu możliwość zamówienia usługi serwisowej on-line. W celu zamówienia części lub usługi serwisowej prosimy wypełnić formularz opisując problem, a nasz specjalista skontaktuje się z Państwem.

Formularz kontaktowy

Serwis to nasz atut!


Serwis i wsparcie techniczne

Pomimo znakomitej jakości oferowanych urządzeń i ich solidności nie trzeba nikogo przekonywać, że serwis i wsparcie techniczne jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o funkcjonowaniu pralni i kuchni.

Nasz serwis centralny lub współpracujący lokalni partnerzy serwisowi blisko Państwa, zapewniają szybkość reakcji i nieustanny kontakt przez cały okres funkcjonowania pralni i kuchni.

Profesjonalna obsługa i Państwa satysfakcja wynikają z doświadczenia w sektorze pralniczym, które jest niezbędne przy specyfice tech działalnościach.

Projekty pralni i kuchni oraz dobór urządzeń

Wykonujemy projekty technologiczne przyszłych pralni i kuchni z uwzględnieniem wytycznych Sanepidu oraz właściwości Państwa lokalu. Zapewniamy realizacje "pod klucz".

Służymy również swoim klientom pomocą i doradztwem w zakresie modernizacji pralni już istniejących. Nowe urządzenia zapewniają znakomitą ekonomikę zużycia wody i energii oraz znacznie ograniczają koszty eksploatacyjne pralni i kuchni.

Ponieważ każda pralnia oraz kuchnia jest inna, pomagamy w doborze najodpowiedniejszych urządzeń.

W zależności od rodzaju grzania (prąd, wytwornica pary <pralnia>, gaz), specyfiki pranych materiałów (bielizna płaska, fasonowa, pranie wodne lub chemiczne), ilości godzin prania w ciągu dnia i tygodnia, ilości pokoi hotelowych i stolików w restauracji oraz częstotliwości wymiany bielizny, dopasujemy kompleksową ofertę i ograniczymy Państwa niepotrzebne wydatki związane z zakupem zbyt dużych (niepotrzebne zużycie energii) lub zbyt małych urządzeń.

Montaż i szkolenie obsługi

Bezpłatny montaż wszystkich urządzeń przez wykwalifikowany personel zapewnia szybkie wykonanie pracy i uniknięcie potencjalnych problemów, powstających przy braku profesjonalnej obsługi technicznej.

Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich urządzeń stanowiących wyposażenie pralni i kuchni. Odbywa się ono zaraz po montażu, bezpośrednio przy urządzeniach.

Obsługa maszyn jest prosta i zautomatyzowana, jednak konieczne jest zaznajomienie personelu z jej zasadami. Pomagamy przez cały okres funkcjonowania pralni i kuchni.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapewniamy serwis gwarancyjny według warunków zawartych w karcie gwarancyjnej dostarczanej razem z urządzeniami.

Reakcja serwisowa jest natychmiastowa dzięki sieci współpracujących serwisów lokalnych.

Części zamienne dostarczamy szybko i są one przy tym niedrogie.

Dodatkowo możecie Państwo podpisać z nami umowę konserwacyjną, która zapewni profesjonalne przeglądy techniczne i sprawne funkcjonowanie urządzeń przez wiele lat.

Naszych klientów otaczamy nieustanną opieką techniczną. Jesteśmy do dyspozycji na każde wezwanie i bardzo często zapewniamy naszym klientom bezpłatne doradztwo.

Dzielimy się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną, nabytą w trakcie pracy w branży pralniczej i gastronomicznej.

Instrukcje obsługi i deklaracje zgodności z normami

Dostarczamy instrukcje obsługi i konserwacji urządzeń w języku polskim. Zawierają one dane techniczne, sposób obsługi i niezbędne do wykonania drobne prace konserwacyjne. Ponadto w przypadku wielu maszyn dołączane są kody błędów, pomagające państwu samodzielnie rozwiązać drobne problemy techniczne pojawiające się przy użytkowaniu i eksploatacji maszyny.

Wystawiamy deklaracje zgodności z normami unijnymi, wymagane przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Urząd Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą produktową.


AktualnościPrzewiń:

MyPro_stack_z_cenami_slim.jpg

NOWOŚĆ!! MyPro Electrolux

Pralnico-wirówka i suszarka 8 kg

2 lata gwarancji, klasa A+++

Zapraszamy na targi pralnicze we Frankfurcie w Niemczech w dniach 11-15 czerwca.

Zaprezentowany zostanie miedzy innymi system Lagoon Advanced Care dla czyszczenia delikatnych tkanin.

Stoisko B51 Hala 8.

Texcare_zaproszenie.jpg