tel.: 534 719 619 (Infolinia Handlowa)
tel.: 609 319 319 (Biuro)
e-mail: abrilux@abrilux.pl

 

AKTUALNOŚCI


Zaproszenie_Targi_Franczyza_2018_2.jpg

Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 firm franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką.

Swój pomysł na firmę prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Odwiedzający mają do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż.

Targi to okazja do bezpośrednich spotkań z przyszłymi partnerami biznesowymi i możliwość pogłębienia wiedzy o franczyzie podczas Forum Szkoleniowego.

Electrolux Professional i Abrilux będzie brał po raz trzeci udział w Targach Franczyza, które odbędą się w Warszawie w dniach 18-20.10.2018.

Na Targach Franczyza 2018 przedstawimy dwie kompletne Propozycje Biznesowe z branży pralniczej – nową generację Systemu Czyszczenia Wodnego Lagoon Advanced Care 2.0 i kompletny Salon Samoobsługowy myLaundry.

System czyszczenia wodnego Lagoon Advanced Care 2.0 można  z sukcesem prowadzić z Salonem Samoobsługowym myLaundry, mając lokal od 80 m2 w dobrym położeniu.

– nowa generacja Systemu Czyszczenia Wodnego Lagoon Advanced Care 2.0.

LAC 2.0 zastępuje całkowicie pranie chemiczne w czyszczeniu delikatnych materiałów typu: wełna, jedwab, wiskoza, kaszmir i inne.

Generacja LAC 2.0 przynosi inwestorom dodatkowe ogromne oszczędności. Wprowadziliśmy nowe, ulepszone detergenty, który są do 50 % tańsze od dotychczasowych.

W systemie LAC 2.0 optymalizujemy też konsumpcję wody, energii i detergentów. Media są precyzyjnie dobierane do realnego wsadu. Te rozwiązania przynoszą do 40 % oszczędności w każdym cyklu.

Otworzyliśmy już w Polsce około 90 salonów z systemem Lagoon.

kompletny Salon Samoobsługowy myLaundry.

 

System myLaundry charakteryzuje się bardzo wytrzymałymi i oszczędnymi urządzeniami pralniczymi, które są atrakcyjnie połączone z wystrojem i wyposażeniem Salonu w ekologiczny sposób.

myLaundry jako pierwszy Salon Samoobsługowy łączy Kulturę z Biznesem. Klienci powracają do naszych salonów nie tylko ze względu na jakość prania, ale również z powodu niepowtarzalnej atmosfery.

Electrolux Professional zaprasza serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska 3.20+3.22

Sprzedajemy kompletne biznesy pralnicze, doradzamy, przeprowadzamy projekt i treningi, ale nie pobieramy opłat franczyzowych!

Kontakt:

Jan Kuzebski
Systemy pralnicze Electrolux Professional

E-Mail: jan.kuzebski@abrilux.pl
Mob.: 0048 534 719 619

Informacje organizacyjne:

Godziny otwarcia

  • Czwartek, piątek, 18-19 października 2018, od 10:00 do 17:00
  • Sobota, 20 października 2018, od 10:00 do 15:00

O wydarzeniu

Targi Franczyza 2018 odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, główne wejście do pałacu od strony ulicy Marszałkowskiej. Bliskość dworca kolejowego Warszawa Centralna oraz duży parking przed pałacem ułatwia dojazd na targi osobom z całej Polski. Warszawiacy mają możliwość dojazdu wszystkich środkami komunikacji miejskiej: metrem, tramwajem, autobusem i pociągami podmiejskimi. Targi są czynne w godzinach 10-17 w czwartek i piątek (18-19 października 2018) oraz w godzinach 10-15 w sobotę (20 października).

Pobierz darmowy bilet na Targi Franczyza 2018.

Wejdź na stronę bilet.franczyza.pl, zarejestruj się i wpisz nasz kod promocyjny 0WK8TM.

Na podany adres mailowy otrzymasz darmowy bilet, ważny przez wszystkich dni Targów.STRONA GŁÓWNA

Abrilux reprezentował Electrolux na targach EXPODETERGO w Mediolanie

Abrilux jako największy przedstawiciel Electrolux w Europie środkowo-wschodniej reprezentował Electrolux na targach Expodetergo w Mediolanie. Targi Expodetergo organizowane są co 4 lata i przyciągają rzesze dystrybutorów, partnerów i klientów z całego świata. Była to już 16 edycja targów które od pierwszych lokalnych targów czyszczenia chemicznego przez lata przekształciły się w wielkie międzynarodowe święto pralnictwa będące platformą wymiany technologii, spostrzeżeń i kontaktów. Było nam niezmiernie miło gościć na stoisku Electrolux prawie 100 menadżerów i właścicieli z polskich pralni komercyjnych i szpitalnych, co potwierdza duże zainteresowanie maszynami Electrolux w naszym kraju i na całym świecie.

Rozwiązania pralnicze dla róznych segmentów rynku

Electrolux Professional przedstawił różne rozwiązania technologiczne dla wielu segmentów rynku.
16 edycja targów była wielkim sukcesem i przyniosła rekordową liczbę zwiedzających.

Electrolux przedstawił innowacyjną technologię dla 5 segmentów rynku: Higieniczne pralnie szpitalne, B2C - Pralnie dla ludności, B2B - Pralnie komercyjne, Hotele i obiekty noclegowe oraz Pralnie samoobsługowe.  Duże i przejrzyste stoisko pozwoliło klientom poznać wartość jaką wnosi Electrolux do ich biznesów.

Klienci testowali system Lagoon™
W sektorze pralni dla ludności, system Lagoon™, jedyna alternatywa dla pralni chemicznych zaaprobowana przez Woolmark, przyciągnął olbrzymią liczbę odwiedzających. Klienci mieli możliwość przetestowania skuteczności systemu na ich ubiorach i byli pod ogromnym wrażeniem rezultatów. Dużym  zainteresowaniem cieszyła się Pralnico-Wirówko-Suszarka Lagoon™, z dedykowanymi programami Woolmark, zaprezentowana pierwszy raz na rynku jako alternatywa dla procesu czyszczenia chemicznego.  


Sektor B2B (Pralnie komercyjne) zdobił innowacyjny magiel FFS
Olbrzymim zainteresowaniem w sektorze Pralni komercyjnych B2B cieszył się magiel FFS (Automatyczne wprowadzanie, składanie i układanie), najnowsza innowacja Electrolux w procesie maglowania. Prosty, o większej wydajności i efektywności, magiel FFS przyniósł pozytywny wpływ na ograniczenie kosztów prowadzenia pralni, które są największą troską każdego klienta. 
Podążając tropem ograniczania kosztów w pralniach, zaprezentowana została także nowa generacja suszarek "Slimline".


Nowy ‘SMS system"dla pralni samoobsługowych
Strefa pralni samoobsługowych została zdominowana przez system TMIS™ (System Zarządzania Maszyną poprzez SMS), pokazany po raz pierwszy na świecie. System wspiera właścicieli i menadżerów pralni zapewniając diagnostykę maszyn na odległość poprzez kody błedów. System stanowi także ułatwienie dla użytkowników pokazując informacje o czasie pozostałym do skończenia cyklu, pracując w technologii GSM i łącząc się z telefonami komórkowymi użytkowników. 
Wśród innych innowacji w pralniach samoobsługowych, zaprezentowana została nowa funkcja Ecopower w suszarkach. System Ecopower rozpoznaje poziom wilgotności tkanin i automatycznie adoptuje grzanie, generując oszczędności dla właścicieli pralni.