tel.: 534 719 619 (Infolinia Handlowa)
tel.: 609 319 319 (Biuro)
e-mail: abrilux@abrilux.pl

 
  • banner_New_Lagoon_Advanced_Care__Nowo____3_.png
  • banner_Promocja_Horeca_v.2.jpg
  • banner FFS v.5_1.jpg 
      
      
  • layout_na_stron___v1.jpg

System Lagoon Electrolux


Woda_LAC.jpgNowoczesny system LAGOON, jedyny na świecie certyfikowany przez WOOLMARK, używa wody jako naturalnego rozpuszczalnika. Pralnie chemiczne używające rakotwórczego rozpuszczalnika czterochloroetylenu powoli odchodzą do lamusa ustępując nowoczesnym technologią, przyjaznym użytkownikowi i środowisku. Z Electrolux mamy dla Państwa idealne rozwiązanie. Prosimy zapoznać się z dołączoną broszurą.

LAGOON dbając o delikatne tkaniny i odzież reprezentuje unikalną alternatywę do chemicznego czyszczenia na sucho. Jest pierwszym i jedynym systemem opartym na wodzie certyfikowanym przez WOOLMARK.

Całościowe rozwiązanie zawierające specjalistyczne urządzenia wykończeniowe do finiszingu i biodegradalne detergenty sprawia, że LAGOON jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku dla profesjonalnego czyszczenia wełny, jedwabiu, wiskozy i tych tkanin i włókien które uważa się, że są domeną czyszczenia chemicznego. Materiały czyszczone w systemie LAGOON pachną świeżo, są bardziej miękkie w dotyku, kolory są jaśniejsze a biel bardziej lśniąca.

55_minut.jpg                                                                                             Przykładowy projekt pralni Lagoon:

A_2.JPGA1.jpg

Rewolucyjny i Ekologiczny System Czyszczenia Wodnego

Firma Electrolux Professional rozpoczęła już w 1992 roku współpracę z Instytutem Hohenstein w celu znalezienia alternatywy dla czyszczenia chemicznego na bazie rozpuszczalnika PER i innych. W 2005 roku, zbierając cenne i konieczne doświadczenia zrodził się kompletny System Czyszczenia Wodnego lagoon. System lagoon jako jedyny do tej pory, został przetestowany i zatwierdzony poprzez The Woolmark Company do czyszczenia odzieży z wełny oznaczonych symbolem C3. Na obecną chwilę funkcjonuje na świecie około 800 pralni, stosujących naszą metodę.
Firma Electrolux Professional rozpoczęła w 2013 roku prace nad dalszym rozwojem systemu czyszczenia na mokro. Efektem intensywnego i dokładnego testowania, jest nowy system - Lagoon Advanced Care, który od września 2015 roku jest wprowadzany na rynki w 3 liderujących krajach: Francja, Wielka Brytania i Polska.

A2.jpg
Lagoon® Advanced Care przejmuje wszystkie pozytywne cechy z istniejącego lagoona® oraz dodaje nowe, przełomowe właściwości dla czyszczenia na mokro. Do najważniejszych z nich należą: krótki cykl kompletnego czyszczenia (około 55 min.), łatwość i efektywność odplamiania, duża skuteczność głównych detergentów na tłuste plamy, delikat-niejszy cykl procesu wodnego w pralnico-wirówce, pełne dosuszenie delikatnej odzieży w suszarce z niewielka ilością zagnieceń, szybki i prosty proces wykańczania.

Wszystkie te osiągnięcia stały się możliwe, dzięki zastosowaniu inteligentnych detergentów, programów i metod w procesie czyszczenia wodnego.

W ten sposób lagoon° Advanced Care jest 100% ekologiczną alternatywą dla czyszczenia chemicznego. Ogromna efektywność, szybkość i łatwość procesu, wraz z najwyższą jakością serwisu dla najbardziej delikatnych rzeczy, tworzą z lagoon° Advanced Care nieporównywalną ofertę dla rynku pralniczego i nowych inwestorów.
Electrolux Professional zaprezentował oficjalnie "na żywo" system lagoone Advanced Care podczas Targów WorldHotel w Warszawie w dniach 13-15.10.2015. Stoisko firmy Electrolux Professional cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Odwiedziło nas ponad 100 osób, w tym właściciele istniejących salonów lagoons (obecnie już ponad 50 instalacji), nowe firmy, inwestorzy oraz firmy współpracujące.

 Banner_LAC___kobieta_w_swetrze.jpgBanner_LAC___proces_2.jpg marynarki_lagoon_web.jpg

Zobacz więcej - Nowoczesne wyposażenie pralni Electrolux 

Pralnie chemiczne kontra system Lagoon - opis

LAC_kr__tki_opis.jpg
 

Osoba kontaktowa:

Kamil Kryjan - kamil.kryjan@abrilux.pl - tel. +48 603 896 885 - doradca i projektant Systemu Lagoon


MyPro_stack_z_cenami_slim.jpg

NOWOŚĆ!! MyPro Electrolux

Pralnico-wirówka i suszarka 8 kg

2 lata gwarancji, klasa A+++

 Banner_LAC___proces_2.jpg