tel.: 534 719 619 (Infolinia Handlowa)
tel.: 609 319 319 (Biuro)
e-mail: abrilux@abrilux.pl

 
  • banner_New_Lagoon_Advanced_Care__Nowo____3_.png
  • banner_Promocja_Horeca_v.2.jpg
  • banner FFS v.5_1.jpg 
      
      
  • layout_na_stron___v1.jpg

System Lagoon Electrolux


Nowoczesny system LAGOON, jedyny na świecie certyfikowany przez WOOLMARK, używa wody jako naturalnego rozpuszczalnika. Pralnie chemiczne używające rakotwórczego rozpuszczalnika czterochloroetylenu powoli odchodzą do lamusa ustępując nowoczesnym technologią, przyjaznym użytkownikowi i środowisku. Z Electrolux mamy dla Państwa idealne rozwiązanie. Prosimy zapoznać się z dołączoną broszurą.

LAGOON dbając o delikatne tkaniny i odzież reprezentuje unikalną alternatywę do chemicznego czyszczenia na sucho. Jest pierwszym i jedynym systemem opartym na wodzie certyfikowanym przez WOOLMARK.

Całościowe rozwiązanie zawierające specjalistyczne urządzenia wykończeniowe do finiszingu i biodegradalne detergenty sprawia, że LAGOON jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku dla profesjonalnego czyszczenia wełny, jedwabiu, wiskozy i tych tkanin i włókien które uważa się, że są domeną czyszczenia chemicznego. Materiały czyszczone w systemie LAGOON pachną świeżo, są bardziej miękkie w dotyku, kolory są jaśniejsze a biel bardziej lśniąca.

http://www.pralnia-piaseczno.pl/ - przykładowa pralnia pod Warszawą

Przykładowy projekt pralni Lagoon:

przykładowy projekt pralni Lagoon

Pralnie chemiczne kontra system Lagoon - opis

 

Rewolucyjny i Ekologiczny System Czyszczenia Wodnego

Firma Electrolux Professional rozpoczęła już w 1992 roku współpracę z Instytutem Hohenstein w celu znalezienia alternatywy dla czyszczenia chemicznego na bazie rozpuszczalnika PER i innych. W 2005 roku, zbierając cenne i konieczne doświadczenia zrodził się kompletny System Czyszczenia Wodnego lagoon. System lagoon jako jedyny do tej pory, został przetestowany i zatwierdzony poprzez The Woolmark Company do czyszczenia odzieży z wełny oznaczonych symbolem C3. Na obecną chwilę funkcjonuje na świecie około 800 pralni, stosujących naszą metodę.
Firma Electrolux Professional rozpoczęła w 2013 roku prace nad dalszym rozwojem

systemu czyszczenia na mokro. Efektem intensywnego i dokładnego testowania, jest nowy system-lagoons Advanced Care, który od września 2015 roku jest wprowadzany na rynki w 3 liderujących krajach: Francja, Wielka Brytania i Polska.

Lagoon® Advanced Care przejmuje wszystkie pozytywne cechy z istniejącego lagoona® oraz dodaje nowe, przełomowe właściwości dla czyszczenia na mokro. Do najważniejszych z nich należą: krótki cykl kompletnego czyszczenia (około 55 min.), łatwość i efektywność odplamiania, duża skuteczność głównych detergentów na tłuste plamy, delikat-niejszy cykl procesu wodnego w pralnico-wirówce, pełne dosuszenie delikatnej odzieży w suszarce z niewielka ilością zagnieceń, szybki i prosty proces wykańczania.

Wszystkie te osiągnięcia stały się możliwe, dzięki zastosowaniu inteligentnych detergentów, programów i metod w procesie czyszczenia wodnego.

W ten sposób lagoon° Advanced Care jest 100% ekologiczną alternatywą dla czyszczenia chemicznego. Ogromna efektywność, szybkość i łatwość procesu, wraz z najwyższą jakością serwisu dla najbardziej delikatnych rzeczy, tworzą z lagoon° Advanced Care nieporównywalną ofertę dla rynku pralniczego i nowych inwestorów.
Electrolux Professional zaprezentował oficjalnie "na żywo" system lagoone Advanced Care podczas Targów WorldHotel w Warszawie w dniach 13-15.10.2015. Stoisko firmy Electrolux Professional cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Odwiedziło nas ponad 100 osób, w tym właściciele istniejących salonów lagoons (obecnie już ponad 50 instalacji), nowe firmy, inwestorzy oraz firmy współpracujące. Zobacz więcej - Nowoczesne wyposażenie pralni Electrolux 

 

Osoba kontaktowa: Kamil Kryjan - kamil.kryjan@abrilux.pl - tel. +48 603 896 885 - doradca i projektant Systemu Lagoon


MyPro_stack_z_cenami_slim.jpg

NOWOŚĆ!! MyPro Electrolux

Pralnico-wirówka i suszarka 8 kg

2 lata gwarancji, klasa A+++

Zapraszamy na targi pralnicze we Frankfurcie w Niemczech w dniach 11-15 czerwca.

Zaprezentowany zostanie miedzy innymi system Lagoon Advanced Care dla czyszczenia delikatnych tkanin.

Stoisko B51 Hala 8.

Texcare_zaproszenie.jpg